עם איזו מתנה מושלמת כדאי לחגוג את היום הולדת בגן הילדים?

פורסם: 2/8/2016 מאת: מערכת האתר

אין ילד שלא מצפה מידי שנה לחגיגת היום הולדת שלו. יכולה להיות זו מסיבה בקרב בני המשפחה, מסיבה עם החברים, וכמובן מסיבת יום הולדת הנחגגת בגן. ביום זה הילד הוא מלך ליום אחד. חלק אינטגראלי וחשוב מהחגיגה הוא המתנה אותה הילד יקבל בגן.

הנה כמה מתנות מושלמות שישמחו כל ילד ביום הולדתו:

מד גובה – ילדים נמצאים כל העת בהליך של צמיחה לגובה. מד גובה עם תמונה של הילד הוא מתנה נהדרת שיכולה להסב לו הנאה וסיפוק רב. הוא יכול מידי פעם למדוד את גובהו ולהיווכח עד כמה גדל.

מגבת חוף – יכולה להיות זאת מגבת חוף שלוקחים אותה לבילוי בים, או מגבת פנים, עם תמונתו של הילד והקדשה. מתנה מלטפת ושימושית בכל עת.

תיק לספר – זהו תיק מאויר, עם תמונתו של הילד, בו הוא יוכל לאחסן כל שחשקה נפשו. ספר אהוב או כל חפץ אחר אליו הוא נהוג להיות צמוד.

תיק גב – זהו תיק גב קטן, עם תמונת הילד והקדשה מהגן. הוא שימושי הן לגן והן לשעות אחר הצהריים כאשר הילד נוהג לבלות בפארק או בכל מקום אחר. ניתן לאחסן בו אוכל, שתייה, צעצוע והוא נוח לנשיאה.

כיסא מתקפל – כיסה שקל לשאת אותו לכל מקום. לים, או לפארק השעשועים או לבריכה עם תמונתו של הילד. מאוד פשוט לקפל אותו, כל ילד יוכל לעשות זאת, ואין ספק כי מדובר על מתנה שימושית.

חולצת טריקו – כן, גם חולצת טריקו צבעונית עם תמונת הילד היא מתנה נהדרת ושימושית. רוב הילדים יהיו גאים להלך עם חולצה אשר עליה מוטבעת תמונתם, או מקדימה או מאחורה.

מידנית – עוד מתנה שימושית, כמו כל שאר המתנות. מוטבעת עליה תמונת הילד או הילדה. כלי אחסון נהדר לבקבוק מים שכל ילד נוהג לשאת עימו לכל מקום.

מראה מאוירת – זוהי מראה אותה הילד יוכל לתלות על הקיר. היא צבעונית ומוטבעת בה תמונתו. המראה ממוסגרת במסגרת עשויה עץ, היא דקורטיבית למראה וכמובן שימושית במיוחד לילדות גנדרניות...

המלצות למאמר  ( תגובות) 
כינוי:
כותרת:
תגובה:
הוסף תגובה >