רכישת מתנות לימי הולדת בגני ילדים

מספר רעיונות מקוריים

פורסם: 2/8/2016 מאת: מערכת האתר

אין ילד שלא מחכה בכיליון עיניים למתנת היום הולדת שלו. בין אם מדובר על מתנות אותן הוא מקבל מבני המשפחה וחברים, ובין אם מדובר על מתנות לימי הולדת אותן הוא מקבל בגן הילדים. חשוב מאוד להתייחס במלוא הרצינות לבחירת המתנה ולהשקיע בה מחשבה. כדאי שהמתנה תלהיב את הילד אבל גם תהיה שימושית.

דוגמאות למתנות:

כסאות מעוצבים – כל ילד ישמח לקבל כיסא מעוצב עם תמונה שלו, והקדשה מצוות הגן. כיסא המעוצב בצורה גראפית המתאימה לילדים, ססגוני וצבעוני. ניתן גם לבחור כיסא עם מקומות אחסון.

ספלים – כאן מדובר על ספל מעוצב שיהיה בלעדי רק לילד. על הספל יוטבע שמו ויהיו עליו איורים הלקוחים מעולמות התוכן של הילד.

תיק גב – אין ילד שלא זקוק לתיק גב בו הוא מאחסן את חפציו האישיים, אוכל, שתייה, אולי משחק אהוב. גם כאן, על גבי התיק מוטבע שמו של הילד, כך שמדובר על מתנה שימושית בעלת נימה אישית.

קופסת אוכל – ילדים נוהגים להביא אוכל מהבית לגן הילדים, לרוב מדובר על ארוחת עשר. קופסת אוכל הינה שימושית, כך הילד או ההורים יוכלו לארגן את הכריכים והפירות בצורה מסודרת. אין מקום לבלגן. גם על קופסת האוכל יוטבע שמו. כמו כן מדובר על קופסה צבעונית מאוירת.

צלחת פלסטיק – כל ילד אוהב לאכול מצלחת פלסטיק ששייכת רק לו. אולי לצלחת סגולות שכאלה שהיא תגביר גם את תאבונו. מדובר על צלחת מאוירת בציורים צבעוניים וססגוניים, וגם כאן יוטבע שמו של הילד על הצלחת.

ציפית לכרית – אפשר לרכוש בעבור חתן היום הולדת ציפית לכרית מיוחדת במינה עם תמונה שלו, ובנוסף הקדשה מיוחדת רק לו. ציפית מאוירת וצבעונית, שכל ילד ישמח לסיים עימה את יומו ולהניח את ראשו על ציפית שכולה חלומות מתוקים.

מנורת לילה – זה לא סוד גדול שילדים חוששים להירדם בחדרם ללא אור. אז הנה רעיון למתנה שימושית. מנורת לילה עם שמו של הילד ואיורים צבעוניים, מנורה נוחה לשימוש בצבעים המתאימים הן לבנים והן לבנות.
 
וישנם עוד אין ספור רעיונות אחרים, הכי חשוב שהמתנה תהיה שימושית ותשמח את ליבו של הילד.

המלצות למאמר  ( תגובות) 
כינוי:
כותרת:
תגובה:
הוסף תגובה >