אילו מתנות ליום המשפחה לגני ילדים כדאי לבחור?

פורסם: 26/7/2016 מאת: מערכת האתר

כל הגנים בארץ חוגגים את יום המשפחה. זהו יום שכולו מוקדש למשפחתיות, לאמא, אבא, האחים והאחיות. בגני ילדים רבים נוהגים לקנות מתנות המיועדות ליום מיוחד זה. אלה הן מתנות המיועדות גם למבוגרים וגם לילדים וחשוב מאוד שהן יהיו גם שימושיות ופרקטיות.

הנה כמה מתנות מומלצות מתנות ליום המשפחה שכדאי לבחור:

לוח כללים – לכל משפחה כללים משלה ולא תמיד הילדים נאותים לשמור על הכללים. אז הנה לו לוח עם תמונתו של הילד עליו יכולים לרשום את הכללים והחוקים הנהוגים בבית. מתנה שהיא גם שימושית וגם בעלת ערך מוסף. ואם הילד יקפיד לשמור על הכללים – מה טוב.

שלט כניסה לבית – שלט כניסה לבית תמיד יהיה מתנה פרקטית. מדובר על שלט מעוצב ומאויר עם שמותיהם של כל בני המשפחה.

מובייל עם זוג יונים – מובייל לבית עם שמות בני המשפחה המסמל את האהבה והיחסים הטובים השוררים בין כל בני הבית.

ברכת הבית – זוהי ברכת הבית העשויה מעץ, עם תמונתו של הילד, ועליה ניתן לכתוב את כל הברכות והאיחולים לכל בני הבית.

ספלים עשויים מקרמיקה – אלה הם ספלים מאוירים, עם תמונה של הילד והקדשה לכל בני המשפחה. אפשר להטביע בהם תמונות, לכתוב ברכות והקדשות.

מעמד לנרות שבת – ערב יום שבת הוא יום בו כל בני המשפחה מתכנסים ביחד ומדליקים נרות. מעמד לנרות הוא רעיון נחמד, עם תמונה של הילד וברכת הדלקת הנרות.

סינר למטבח – סינר מעוצב ומאויר עם תמונת הילד שיכול לשמש בעת בישול או אפייה הן את אמא או אבא והן את הילד עצמו. אין ספק כי מדובר על מתנה שימושית.

שמיכת כירבולית – שמיכה מחממת עשויה מבד פליז עם תמונת הילד המיועדת לכל בני המשפחה. על השמיכה ניתן גם להטביע הקדשה לכל אחד מבני הבית, ואין אחד שלא ישמח להתכסות בה כאשר הוא יושב אל מול הטלוויזיה או קורא ספר במיטה.

ציפית לאמא או לאבא – ציפית עליה מוטבעת תמונתו של הילד עם איורים מעולם התכנים שלו. מתנה מפנקת לאחד מההורים או לשניהם, ואין ילד שלא ישמח שאבא או אמא הולכים לישון עם ציפית כאשר הוא נמצא קרוב לליבם.

המלצות למאמר  ( תגובות) 
כינוי:
כותרת:
תגובה:
הוסף תגובה >