טיפים לבחירת מתנות מקוריות לילדים לקראת ט"ו בשבט

פורסם: 21/3/2016 מאת: מערכת האתר

חג ט"ו בשבט

ט"ו בשבט הינו חג מלא בשמחה והתחדשות. בתאריך זה, בו מציינים גם את חג שמירת הטבע, יוצאים החוצה מהבית אל האזורים הירוקים שבטבע, ומביטים במחזות הפריחה המרהיבים, המסמלים את האביב הקרב ובא. בנוסף, נהגו בבתי הספר והגנים לקחת אתנחתא לכמה שעות מהלימודים בכיתות הסגורות ביום ט"ו בשבט, ולצאת עם הילדים לאתרי טבע מוכרזים. שם, התלמידים נוטעים שתילים שהוכנו מבעוד יום.

נוסף על היותו חג מהנה ומלבב, טו בשבט מאופיין גם בתור חג לימודי. הילדים לומדים להכיר את ארצם, מאזינים לסיפורים מהעבר, לומדים על פרחים מסוגים ושמות שונים ועוד. אין כמו הענקת מתנות לילדים ביום זה, בכדי לחבר את הילדים לחג, לטבע, לצמיחה ולפריחה – הענקת פרסים ומתנות לילדים ידועה בתור אחד האמצעים הנפוצים ליצירת קשב, וחיבור של ילדים.

מתנה לטו בשבט אישית ומקורית

במבט ראשון, המשימה לרכוש שי לילדים לכבוד חג ט"ו בשבט נראית פשוטה להפליא. קיימות בחנויות המתנות שלל מתנות הקשורות לנטיעות וטו בשבט, כגון משפכים, מארזי פירות ועוד, הכוללות בין השאר עבודות יצירה ומעבירות מסרים חינוכיים. אולם, בהסתכלות מעט יותר מעמיקה, ניתן לראות כי מאחורי המתנה מסתתר הרבה יותר מאשר מה שנראה לעין בתחילה. המתנה מקרינה לילד את האהבה והנתינה של נותן המתנה כלפיו.

אי לכך ובהתאם לזאת, מומלץ להוסיף פן אישי ורגשי של נותן המתנה. ניתן להוסיף למתנה את שם הילד בעזרת הדפסה או רקמה כמפורט באתר, וכן לצרף ברכה אישית ואיחולים לבביים לכבוד חג טו בשבט הקרב ובא. כמו כן, מומלץ לרכוש מתנות לילדים לטו בשבט אשר עשויים לשמש אותם אף לטווח הארוך.

על מנת לראות את מבחר המתנות המלא לחג ט"ו בשבט ולפרטים ורעיונות נוספים אודות מתנות לגני ילדים כנסו לאתר או התייעצו איתנו.

המלצות למאמר  ( תגובות) 
כינוי:
כותרת:
תגובה:
הוסף תגובה >