איך לבחור מתנות לפסח לגני ילדים

פורסם: 21/3/2016 מאת: מערכת האתר

חג הפסח בגן

האביב מגיע ועמו ריח הפריחה המשכר, השמש המלטפת וציוץ הציפורים הענוג. כל אלו מסמלים את תחילתה של עונה עליזה, מדהימה ומרגשת. עונה גדושה בחגים, מפגשים משפחתיים וימים מיוחדים. החג הבולט במיוחד בעונה זו הוא חג הפסח.

בגני הילדים בואו של החג מורגש במיוחד, הילדים לומדים על סממני החג, שומעים סיפורים על החג ומתכוננים  לחג בצורה חווייתית. הילדים יוצאים לחופשת פסח ומקבלים מהגן מתנה המשקפת  ומסכמת את ההכנות לחג שעברו בגן. חשוב מאוד שהמתנה תהיה מקורית ומעניינת,  בכדי שהילד יצליח להתחבר לחג בצורה הטובה ביותר.

מתנות בבחירה אישית

נדגיש בראש ובראשונה, כי חשוב מאוד לבחור במתנה המתאימה לגיל הילדים ושלא תהווה חלילה סכנה עבורם. כעת, נציג בפניכם כמה מתנות לפסח לגני ילדים, שיהפכו את החג לחוויה בלתי נשכחת עבורם.

המתנה הראשונה היא ההגדה של פסח. הילדים יקבלו הגדות הכתובות בכתב מאיר עיניים, מעוטרות בציורים מלבבים ועמוסות בתכנים מרתקים שיחברו את הילדים לליל הסדר ויוסיפו לאווירה המשפחתית והנעימה בחג. עוד מתנה אטרקטיבית ומקורית היא כוס מעוטרת לליל הסדר. במהלך ליל הסדר שותים ארבע כוסות של יין. הילדים בדרך כלל פחות אוהבים ומתחברים למנהג זה. לכן, כוס יפה ומעוטרת שהילד מקבל מהגן תיצור אצלו הרגשה של הזדהות ושייכות גם למנהג זה.

מתנה מקורית נוספת היא, סט בדיקת חמץ צבעוני. בערב חג הפסח המשפחה מתאספת ועורכת בדיקת חמץ. אבי המשפחה ושאר הילדים מחפשים באמצעות נר, נוצה ויעה פירורי חמץ שנשארו בבית. הילדים, שקיבלו בגן גם הם ערכה כזו, משתתפים במבצע זה במשנה מרץ ונהנים מכל רגע.

תהליך הזמנת וחלוקת המתנות

בכדי להזמין מתנות לפסח לגני ילדים על הגננת להיכנס לאתר שלנו, לבחון את סוגי המתנות השונות, לבחור במתנה המתאימה ביותר לילדי הגן שלה, ליצור קשר עם הנציג המתאים ולתאם כמויות. הגננת תכנס את ילדי הגן, תעביר להם פעילות מרתקת הקשורה למתנה ובסופה תחלק לילדים המתוקים והנכספים את המתנות.

המלצות למאמר  ( תגובות) 
כינוי:
כותרת:
תגובה:
הוסף תגובה >