באילו מתנות כדאי להפתיע את הילדים בחג הפורים?

פורסם: 17/3/2016 מאת: מערכת האתר

חג הפורים הוא חג שופע שמחה. משלוחי מנות איש לרעהו, סעודות משפחתיות חגיגיות, תחפושות בשלל סגנונות וצבעים, פסטיבלים, הרקדות וחגיגות רבות נוספות. בעשורים האחרונים מנהג מתן 'דמי פורים' לילדים החל לתפוס תאוצה, וכיום הוא רווח בציבור. המנהג כשלעצמו הוא מבורך, אולם אין הוא הורה שלא נתקל ולו פעם אחת בדילמות – מה לקנות לילד לחג הפורים,  ואילו מתנות לפורים לגני ילדים כדאי להעניק לילדים?

בחירת מתנה לילד לחג הפורים והפיכתה לאישית

על פניו המשימה לקנות מתנה לילד אינה נראית מורכבת כל עיקר. אך במבט מעט יותר מעמיק, ניתן להבין כי המתנה משדרת לילד את כמות המחשבה, האהבה והנתינה של ההורים כלפיו, המהוות חלק אינטגרלי בעת המחשבה לקנות מתנה לילד לחג הפורים. לפיכך, מומלץ להוסיף למתנה את שם הילד בעזרת הדפסה או רקמה כמפורט באתר, וכן לצרף הקדשה או ברכה אישית לכבוד חג הפורים הקרב ובא. זאת, בכדי להוסיף פן אישי ורגשי למתנה אשר תוענק לילד לכבוד חג הפורים.  

מתנות לחג הפורים

אצלנו תוכלו לאתר מגוון רחב של מתנות לפורים לגני ילדים, למשפחות, לחברים ועוד. כאמור, אחד המנהגים האהובים בחג הפורים הוא משלוח המנות איש לרעהו. ניתן למצוא באתר ספלי משלוחי מנות בגדלים ובעיצובים שונים.  כמו כן, תוכלו לאתר מגוון כוסות מסוגים שונים ומגוונים, המתאימים למתנה לחג הפורים כמו כפפה ליד.

ניתן אף לצרף את שם הילד או מלל כלשהו אחר לכוסות. זאת ועוד, באתר מוצעות קופות חיסכון לשמירה על דמי הכיס של הילד. נוסף על כך, קיימים סינרי צביעה לכבוד חג הפורים, אשר עונים הן על קריטריון עבודת יצירה והן על הרצון לרכוש מתנה שימושית לילד לכבוד חג הפורים.

על מנת לראות את מבחר המתנות לגני ילדים המלא לחג הפורים ולעוד פרטים ורעיונות כנסו לאתר או התייעצו איתנו.

המלצות למאמר  ( תגובות) 
כינוי:
כותרת:
תגובה:
הוסף תגובה >